Nasza oferta

/ Okna pcv, aluminium

W naszej ofercie posiadamy również okna PVC renomowanej firmy Krispol oraz okna aluminiowe. Charakteryzuje je wysoka jakość wykonania oraz bardzo dobre parametry termoizolacyjne.

Proponujemy kilka rodzai okien opartych o różne technologie i rozwiązania.

FEN 70 - KOMFORT DLA TWOJEJ RODZINY
Eleganckie i trwałe okna z podwójnym uszczelnieniem, o bardzo korzystnych dla okien tej klasy współczynnikach izolacyjności termicznej i akustycznej. Dzięki funkcjonalnym dodatkom bez trudu dopasujesz okna i drzwi tarasowe do twoich wymagań. Pamiętaj o możliwości wykonania okien w jednolitej kolorystyce lub okleinowania tylko od strony zewnętrznej.

FEN 76 5S - NAJCIEPLEJSZE OKNA W SWOJEJ KLASIE
Okna o klasycznej, prostej formie. Szeroki 5 komorowy profil pozwala osiągnąć bardzo niski współczynnika przenikania ciepła i znajdują zastosowanie w domach energooszczędnych. Pamiętaj o możliwości wykonania okien w nietypowych kształtach oraz okleinowania ich w opcji Bikolor.

FEN 76 7R - ELEGANCKA ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ
Okna o eleganckiej, zaokrąglonej formie. Szeroki 7 komorowy profil pozwala osiągnąć bardzo niski współczynnika przenikania ciepła i znajdują zastosowanie w domach energooszczędnych. Pamiętaj o możliwości wykonania okien w nietypowych kształtach oraz okleinowania ich w opcji Bikolor.

FEN 92 - OKNA KLASY PREMIUM
Okna spełniające idealnie wymagania budownictwa pasywnego (Uw=0,80 W/(m2K)). Mimo, że dostosowane są do szklenia o grubości nawet 60 mm, udało się nam nadać im elegancki wygląd. Wysoka odporność na czynniki atmosferyczne sprawia, że okna zawsze będą wyglądać jak nowe. Bogaty wybór wyposażenia dodatkowego, możliwość wykonania okien w nietypowych kształtach oraz okleinowania w opcji Bikolor gwarantuje dopasowanie do wystroju wnętrza i do elewacji.

Na wszystkie okna dajemy 5 lat gwarancji. Oferujemy montaż, serwis i regulacje.