Nasza oferta

/ Automatyka

Ważnym elementem bram garażowych i przesuwnych są elementy siłowe (napędy, automatyka), które odpowiadają za ich automatyczne (sterowane) otwieranie oraz zamykanie. W naszej ofercie posiadamy produkty renomowanej firmy FAAC.

Automatyka do bram przesuwnych ułatwia życie oraz czyni je bezpieczniejszym. Zastosowany napęd elektromechaniczny, metalowa przekładnia zębata gwarantują bezproblemową pracę nawet w trudnych warunkach pogodowych.

Automatyka do bram skrzydłowych wyposażona jest w silnik tubowy- nie wymaga stosowania dodatkowych zamków. Ta forma automatyki sprawdza się do bram o długości 3m. Precyzyjne dopasowanie elementów siłownika gwarantuje długie działanie i wysoką jakość pracy. Zabezpieczenie przeciwzgnieceniowe kontroluje siłę ciągu napędu.

Proponowane przez nas napędy do bram garażowych i przemysłowych to gwarancja cichej i płynnej obsługi wszelkich bram garażowych. Instalacja nie wymaga żadnych prac adaptacyjnych – można je montować również na starych bramach (otwieranych dotąd ręcznie). Komfort użytkowania zapewnia elektroniczna kontrola prędkości.